וודקה | וודקה סופר פרימיום | וודקה בטעמים
משקאות חריפים
                              מועדון  חברים     צור קשר
  0   מוצרים בסל  

לקופה

 
 
 
 

הרשמה לערוץ היוטיוב שלנו:
 
 
דף הבית >> אלכוהול >> מבחר סוגי וודקות
וודקה היא משקה אלכוהולי חזק, בהיר ובדרך כלל שקוף, הנוצר בתהליך של זיקוק, לרוב של עיסת גרגרי תבואה שהותססו, אך אפשר לייצר וודקה גם מתפוחי אדמה, תירס ועוד. וודקה מזוקקת בטמפ' גבוהה ואז עוברת תהליך עיבוד נוסף שמרחיק את הטעמים  המקוריים. זיקוק וודקה הוא זיקוק עדין ביותר ומתחיל כעיסה מותססת המזוקקת בתהליך מתמשך עד לקבלת 95% אלכוהול טבעי אשר מועבר למיכלים המכילים פחם. האלכוהול בא במגע עם הפחם במשך 8 שעות לפחות, ולאחר מכן נמהל במים טהורים עד לקבלת החוזק הרצוי. מבחר סוגי וודקה בעולם הוא רחב ומייצג כמעט כל מדינה על גבי הגלובוס.
וודקה פרימיום נחשבת וודקה מוקפדת במיוחד. הרצון להגיע לוודקה "נקייה" ביותר. עם מספר רב של זיקוקים תוך שילוב שיטות זיקוק וסינון, כמו גם הקפדה על חומרי הגלם ובעיקר - איכות המים - יקבעו את איכותה של וודקת פרימיום או סופר פרימיום ואת רמת ה"ניקיון"   מבחר וודקות פרימיום הפכו להיות להיט בשנים האחרונות, הרבה פעמים לאו דווקא של יצרני וודקה... .
וודקה בטעמים היא וודקה שמוסיפים לה שמנים ארומתיים של פירות או תבלינים.השמנים אינם מכילים סוכר ונותנים ארומות וניחוחות. וודקה בטעמים מצויינת לשימוש עם מבחר קוקטיילים או נקיה.
 
  
אסורה מכירת משקאות חריפים למי שטרם מלאו לו 18! יש להציג ת.ז. בכל קניה

"אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!"
"אזהרה: מכיל אלכוהול – מומלץ להימנע משתיה מופרזת"

גבעתיים: 03-7316022
תל-אביב: 03-5445914


אתר מאובטח SSL